A digitális erőszak megelőzése

Iskolánknak idén is  lehetősége nyílt, hogy vendégül láthassa Igor Jurićot az Újvidéki Eltűnt és Bántalmazott Gyermekek Központjából. A díszteremben a digitális erőszak megelőzéséről tartott előadást a hetedikes tanulók számára, ahol a tanulók a vezetővel közösen interaktív munkán keresztül mutathatták be tapasztalataikat, attitűdjüket a közösségi oldalak  és internet helyes használatával kapcsolatban , és megtudhatták, hogyan védhetik meg magukat a legjobb módon a veszélyektől, amelyek a virtuális világban leselkednek rájuk.

Ezúton is köszönetünket fejezzük ki a Központnak és Igornak annak  a reményében, hogy hagyományos együttműködésünk a jövőben is folytatódik.