Értesítés a szülőknek

Tisztelt szülők!

Amint már értesültek róla, iskolánkban 2020. 3. 17. –től elkezdődik a távoktatás. Az oktatás az RTS, RTV és Pannon Tv oktató műsorain, az RTS Planeta honlapon valamint az iskola tanárai által továbbított digitális anyagokon keresztül fog megvalósulni. Kövessék az osztályfőnökök utasításait, működjenek együtt velük. Lehetőségeikhez mérten támogassák gyermekük és osztályfőnökük munkáját. Tegyük ezt a feladatot, mely új és kihívás mindannyiunk számára, könnyebbé és sikeresebbé. Kérjük a megértésüket.

Értesítjük Önöket, hogy kötelesek az osztályfőnöknek jelenteni ha a gyermekük megbetegszik, mivel az iskola köteles erről tájékoztatni az Oktatási minisztériumot.

Kérjük, hogy a jövendőben kövessék iskolánk honlapján keresztül az oktatási munkában bevezetésre kerülő újdonságokat.