Értesítés a szülőknek

Tisztelt szülők, tanulók!

Mivel az oktatás elektronikus/online úton történik, nagyobb az esélye az online erőszaknak is. Ezzel kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy az esetleges online erőszakra (helytelen megjegyzések, sértegetések...) mindannyian kötelesek vagyunk reagálni. Az iskola köteles ezeket az eseteket jelenteni a Belügyminisztériumnak és az Oktatásügyi Minisztériumnak. Az online erőszak esetei kihathatnak a tanév végi magaviseleti osztályzatra.

Ezért, felkérjük Önöket, szülőket, hogy kövessék a történéseket és az online oktatást, beszélgessenek erről a gyerekeikkel és figyelmeztessék őket ezekre a dolgokra.