A Vajdasági Magyar Pedagógusok Egyesülete Kaptár rajzpályázatán iskolánk 2.d osztályos tanulói nagyon szépen szerepeltek.
Arany minősítésű oklevelet kaptak:
Keiper Dominik és Kozma Vince.
Ezüst minősítésű oklevélben részesültek:
Szalma Dorina, Bosznai Evelin, Kopunov Maja, Boros Bence, Pavlović Gábriel, Csúszó Dávid és Kothenc Olivér és Kokovai Lili.
Emellett Kozma Vince a Magyarország Közlekedésért Felelős Minisztériuma által 2025 őszén meghirdetett „Így közlekedünk mi” elnevezésű rajzpályázaton különdíjban részesült.
Szívből gratulálunk minden ügyes kis alkotónknak, és további sok sikert kívánunk!



