Kézilabdásink ezüstérmesek

Március 6-án rendezték meg a városi kézilabda versenyt a szabadkai „Ivan Sarić” Műszaki Iskolában, ahol iskolánk fiú csapata második helyezést ért el, miután a döntőben kikapott az „Ivan Milutinović” általános iskola sokkal tapasztaltabb csapatától, 14:12 -es eredménnyel. A majsai játékosok kivételes ügyességről, játéktechnikáról és az iskolájukban megszokott remek harciasságról tettek tanúbizonyságot.

„A csapatok váltakozó vezetése sok futást és koncentrációt igényelt, de játékosaink pszichológiai stabilitást is mutattak, és minden igazi sportszerű, lendületes légkörben és fair-playben zajlott, amit a közönség is élvezett” – mondta elégedetten a büszke Sonja Kopunović, testnevelő tanár és csapatedző.

Az ezüstéremhez hozzájárultak:

Marko Rudinski 8.a, Saša Saulić 8.a, Nikola Mijušković 8.b, Vidak Gabrić 8.b, Dražen Petrović 8.b, Ognjen Starčević 8.a, Dario Jankulasevic 8.a, Ilija File 7.b, Boris Lacak 7.b, Nikola Tumbas 7.a és Aleksa Skala 7.b. Graulálunk!