Kosarazóink hősies küzdelme

November 14-én, kedden az Általános Iskolák Városi Versenyén belül 3x3 kosárlabdában rendezték meg a mérkőzéseket. A majsaisok  az első meccsen remek játékkal megverték a Hunjadi Janos  Általános Iskola csapatát, míg a másodikban a harmadik helyért vívott harcban elveszítették a Sonja Marinković Általános Iskola kivételes csapata  ellen. Ezután összemérték erejüket a küzdő "sárkányokkal", és sikeresen befejezték a játékot Gabrić kapitányunk irányítása és biztos keze mellett. Még a korábbi sérülések sem akadályozták meg a Majsai Úti  iskola kosarasait abban, hogy újabb sportörömöt szerezzenek szurkolóiknak.

Csapat összetétele: Vidak Gabrić 8.b, Nikola Tumbas 7.a, Dario Jankulašević 8.a és Stefan Stanković 8.b.