Községi földrajz verseny

Szombaton, március 9-èn került megrendezèsre a közsègi verseny földrajzból, az Ivan Milutinović Általános Iskolában. Az idei feladatok minden eddiginèl nehezebbek voltak, így az eredmènyek is gyengèbbek lettek, országos szinten is. Eme körülmènyek ellenère is, iskolánk diákjai figyelemremèltó eredmènyt èrtek el a szorgalmas felkèszülèsüknek hála ès csak egy hajszálnyira maradtak le a továbbjutásról.

Akik kèpviseltèk iskolánkat: Aleksa Jojević 7.a, Sara Dimitrov 7.b, Miskolci Márton 7.c, Andjela Rudić Vranić 8.a, Stojilković Milana 8.b, Virág Dóra és Domanić Vivien 8.d. Mentoraik: Vanja Sekulić i Beáta Vuleković