Majsai's got talent

2024. április 25-én megszerveztük a Majsai's got talent tehetségkutató versenyt, amelyen 55 diák vett részt. Tanulóink öt kategóriában (ének, tánc, irodalom, sport, vegyes) versenyezhettek. A bemutatott produkcióikat a zsűri értékelte, és minden kategóriában kihirdettük a helyezetteket, akik díjat is kaptak.

Idén a zsűri tagjai: Domonkos Dominika iskolánk egykori tanulója, Balla Georgina tanítónő és Bojan Čutura pedagógus voltak.

A tehetségkutató szervezője: Szántó Zsófia tanárnő. Minden versenyzőnknek gratulálunk és a következő iskolaévben is szeretettel várjuk tanulóinkat a Majsai's got talent tehetségkutató versenyre.