Strip kao uža specijalnost

Na 34. izložbi autorskog stripa učenika Republike Srbije, koja je 18. decembra organizovana u Novosadskom dečjem kulturnom centru, našli su se i radovi naših učenica Petre Basarić iz 8.d i Reke Šiplike iz 7.c. Tradicionalnu izložbu organizovao je Centar za likovno vaspitanje dece i omladine Vojvodine.

U isto vreme i na istom mestu upriličena je i 67. izložba likovnih radova dece i omladine Srbije na temu "Prostor u likovnom izrazu", u okviru koje su posetioci mogli da vide i radove naše Elijane Drobine iz 5.d i Fani Vaš iz 6.c.

Čestitamo našim učenicama, čije talente je prepoznala i javnosti predstavila Ksenija Kovačević, nastavnica likovne kulture.