Szép volt Anđela!

A 2024.5.11-én megrendezett köztársasági történelemversenyen Pirotban iskolánkat Anđela Rudić Vranić 8. osztályos tanuló képviselte.

A piroti kirándulás remek hangulatban, új barátok szerzésével és érdekes kulturális emlékművek látogatásával telt. A házigazdák nagyon ünnepi és szép fogadtatással készültek a nagyszámú versenyzőknek.

Anđela a pontszámok alapján magas 6. helyen végzett (42 pont a maximum 47-ből). Mindenki számára szomorú, hogy az ő nagy igyekezete nem lett oklevéllel megkoronázva, de iskolánk, és főleg történelemtanára nagyon büszke fantasztikus eredményére. Szép volt Angela!!!