"A szeretet fesztiválja"

Szeptember 24-én, szombaton rendezték meg városunkban az ötödik „Szeretet Fesztiválját”, amely megmutatta, hogy városunkban a befogadás nem csak szó. Iskolánk tanulói  is részt vettek a Fesztiválon. A 2.b osztály a Dositej Obradović Iskolaközpont gyermekeivel együtt jelnyelven énekelte és mutatta be a Čija je ono zvezda című dalt, mindezt tánccal kísérve. Ismét megmutatták, hogy előttük nincsenek akadályok, és együtt bármire képesek.

"Nagyon fontos, hogy a gyerekeket kiskoruktól kezdve megtanítsuk arra, hogy a különbségekben rejlik a szépség. A mosoly, a meleg szó, az ölelés és a szeretet az alapja a gyerekek fejlődésének" - hangsúlyozta. Emina Ivković Ivandekić tanárnő, aki büszke tanítványai belvárosi teljesítményére.