Üdvözöljük elsőseinket

Ünnepi műsorral i kedves szavakkal vártuk első osztélyba induló tanulóinkat. Mától a 64 kisdiáknak második otthona lesz a Majsai Úti Általános Iskola.

„Nagyon nagy nap ez a mai, mind a gyerekeknek, mind a szülőknek, mind pedig nekünk, pedagógusoknak, hiszen mától a gyerekek elsősökké válnak, mától ezek a gyerekek a Majsai Úti Általános Iskola tanulóivá válnak, ez természetesen nagyon nagy öröm és boldogság számunkra, ilyenkor ezeket a tanulókat köszönteni.”- mondta ünnepi beszédében Bognár Beáta iskolánk igazgatója.

Az elsős tanulókat tanítóik is köszöntötték: Božić Elvira (1.a), Sanda Žigić (1.b) és Tillinkó Renáta (1.c).

A tanulók ajándékot  kaptak  Szabadka várostól és a Magyar Nemzeti Tanácstól.

A tanulók fogadásán Petkovics Márta a Magyar Nemzeti Tanács képviselője is részt vett.