Az idei Gyermekhét mottója az együttműködés és a segítségnyújtás volt, ezért a hét utolsó napján érzékenyítő programot tartottunk az 1.a és 3.c osztályban.
A Gyermekhét második napját a sport és a híres szabadkai sportolókkal való barátkozás jellemezte. Az alsó tagozatos diákok Bognár Nóra falmászóval, míg a felsős tanulók a "Spartak" röplabdázóiva...