Harmadszor is bizonyítottak

A múlt hétvégén, 2021. szeptember 3-tól 5-ig, a "Plamen" Banovići cserkészszövetség szervezésében került megrendezésre a 44. nemzetközi cserkészkör "KONJUH PLANINOM-2021" Banovići. A megmérettetésen  16 cserkészszövetség, 25 csapat  és összesen 250 cserkész vett részt, Bosznia -Hercegovinából, a Szerb Köztársaságból és Horvátországból.

Szabadkáról két csapat, a „ Poletarci” és a  „ Méhek” csapata versenyezett.

Az egész napos verseny a cserkészkészségben és az ellenőrző pontokon a játékokban,  a Konjuh-hegy védett tájának gyönyörű hangulatát idézte. A munka eredménye ezúttal sem hiányzott, így  HARMADIK alkalommal  az ELSŐ helyet szerezte meg csapatunnk.

Este a tábortűz mellett a régió különböző részeiről és városaiból származó barátokkal való társalgás  felejthetetlen élmény marad  minden cserkész számára.

Iskolánkból részt vettek: Jovana Krspogačin,Alen Erdeg,Đorđe Prodanović,Aleksa Jojević i Marko Kujundžić.