Hárman képviselik iskolánkat az országos versenyen

A Majsai Úti Általános Iskolának három képviselője lesz az idei Országos Angol Nyelvi Versenyen, mégpedig Anđela Rudić Vranić a 8.a-ból, Petra Dimitrov és Sara Dimitrov, mindkettő a 7.a-ból. Jó hírek érkeztek a kerületi verseny után, amelyet március 10-én, vasárnap rendeztek meg a Sveti Száva Iskolában.

Angela és Petra a korosztályában a második helyet szerezték meg, míg Sara a harmadik lett. A negyedik résztvevő, Andrea Buljovčić 8..d osztályból, Szántó Zsófia tanárnő tanítványa kiemelkedően szerepelt, de nem kapott magasabb helyezést a versenyen.

Gratulálunk azoknak a lányoknak, akik országos szinten is bizonyítják angol nyelvtudásukat, erre, mint minden korábbi versenyre, tanáruk és mentoruk Adriana Stojanović Vujević készítette fel őket.