Imamo tri predstavnice na Republičkom

Osnovna škola "Majšanski put" imaće tri predstavnice na ovogodišnjem Republičkom takmičenju iz engleskog jezika, a to su Anđela R. Vranić iz 8.a, Petra Dimitrov i Sara Dimitrov, obe iz 7.a. Lepe vesti stižu nakon Okružnog takmičenja, koje je u nedelju, 10. marta, održano u Školi "Sveti Sava".

Anđela i Petra su, svaka u svojoj uzrasnoj kategoriji, zauzele drugo mesto, dok je Sara bila trećeplasirana. Četvrta učesnica, Andrea Buljovčić iz 8.d, učenica nastavnice Žofije Santo, imala je zapaženo učešće, ali je ostala bez plasmana u viši rang takmičenja.

Čestitamo devojkama koje će svoje poznavanje engleskog jezika pokazati na nacionalnom nivou, a za ovo, kao i sva prethodna takmičenja, pripremila ih je nastavnica i mentorka Adriana Stojanović Vujević.