Skip to main content

Majsai út 87, Szabadka   •   +381 24 576 700   •   osmajsanskiput_su@mts.rs

Majsai's got talent - vetélkedő

Megszerveztük iskolánkban idén is a Majsai's got talent tehetségkutató versenyt. A megmérettetésre 2018. április 27-én került sor.

Tanulóink öt kategóriában (sport, ének, tánc, irodalom, vegyes) versenyezhettek, a bemutatott produkcióikat a zsűri értékelte, és minden kategóriában kihirdettük a helyezetteket, akik díjat is kaptak.

Idén a zsűri tagjai voltak: Kajdócsi Tamás súlyemelő, iskolánk egykori tanulója, Brasnyó Zoltán rádiós műsorvezető és hírszerkesztő, Nagy Éva könyvtáros, Arančić Suzana adminisztratív-pénzügyi munkatárs és Török Róbert pszichológus.

Az alsó osztályosok közül első helyet szereztek: Korponai Réka 3. c (szólóének), Király Bálint 2. c ( versmondás) Gombás Balázs ( gimnasztika) és Poljaković Kristina 4.c (akrobatika).

A felsősök közül első díjat nyertek: Anamarija Nadaški 6.b ( gitár), Leila Ostrenkovič  8.d (saját vers) Lana Ćevap  6.b (akrobatika), Vesna Šujić 5.b (tánc) és Milan Marković "Mágikus Milan"műsorszámáért.

A kategóriák legjobbjainak járó díjakat Bognár Beáta igazgató adta át, és minden résztvevő érmet kapott.