Skip to main content

Majsai út 87, Szabadka   •   +381 24 576 700   •   osmajsanskiput_su@mts.rs

Humanitarna akcija

Krajem svake godine, pa tako i ove, naša škola je podržala humanitarnu akciju "Kutija za cipele", koja se realizuje na inicijativu Gimnazije "Deže Kostolanji" i Civilne organizacije "BMC"..

Povod su predstojeći praznici i želja da se oni ulepšaju svima. Zato naši đaci, uz pomoć roditelja, prijatelja i nastavnika, za mnoge devojčice i dečake pripreme prigodan paket iznenađenja u kutijama za cipele. U njima daruju školski pribor, sredstva za ličnu higijenu, pokoju igračku, slatkiše ili garderobu. 

Istovremeno, naša škola je punkt za prikupljanje poklona, pa svi ljudi dobre volje iz Železničkog naselja, sa Makove sedmice i okoline, na porti mogu ostaviti kutije za cipele napunjene sitnicama, koje ćemo dalje proslediti nosiocima akcije.

Itt vagyunk

Majsai út 87.
24000 Szabadka
Szerbia

Támogatónk:

A honlap kidolgozását a Bethlen Gábor Alap támogattaTartományi Oktatási, Jogalkotási, Közigazgatási és Nemzeti Kisebbségi – Nemzeti Közösségi Titkárság