Skip to main content

87 Majšanski Road, Subotica   •   +381 24 576 700   •   osmajsanskiput_su@mts.rs

Humanitarna akcija

Krajem svake godine, pa tako i ove, naša škola je podržala humanitarnu akciju "Kutija za cipele", koja se realizuje na inicijativu Gimnazije "Deže Kostolanji" i Civilne organizacije "BMC"..

Povod su predstojeći praznici i želja da se oni ulepšaju svima. Zato naši đaci, uz pomoć roditelja, prijatelja i nastavnika, za mnoge devojčice i dečake pripreme prigodan paket iznenađenja u kutijama za cipele. U njima daruju školski pribor, sredstva za ličnu higijenu, pokoju igračku, slatkiše ili garderobu. 

Istovremeno, naša škola je punkt za prikupljanje poklona, pa svi ljudi dobre volje iz Železničkog naselja, sa Makove sedmice i okoline, na porti mogu ostaviti kutije za cipele napunjene sitnicama, koje ćemo dalje proslediti nosiocima akcije.

Poslednje Novosti

Itt vagyunk

87 Majšanski Road
24000 Subotica
Serbia

Projekat podržali

Megvalósult a Bethlen Gábor Alap támogatásával