A város legjobb kosarazói!

Kedden, november 8-án fiaink az első helyen végeztek a Sonja Marinković Általános Iskolában megrendezett városi versenyen, és ezzel tovább jutottak a körzeti versenyre. A csapat tagjai: Terenji Oliver 8.a, Nedeljković Aleksandar 8.a, Gabrić Vidak 7.b, Odović Strahinja 8.b, Grčić Vuk 7.b, Starčević Ognjen 7.a, Tumbas Nikola 6.a, Nikolić Vukašin 8.a, Stojanović Vukašin 6.b és Borojević Veljko 8.a.

A lányok szerdán, november 9-én léptek pályára és az előkelő második helyen végeztek. A csapat tagjai: Ferković Iris 8.a, Puškaš Anđela 8.a, Marki Tanja 8.a, Gabrić Milena 8.b, Bačko Milica 6.a, Domanity Vivien 7.d, Nedeljković Anja 6.b és Horvat Tamara 8.a.

Szívből gratulálunk a tanulóknak és tanárnőjüknek Kopunović Sonjának! Hajrá majsaisok!