Annak ellenére, hogy a második félév elkezdődött, az alsósok nagy örömére leesett a hó. Ezt kihasználva a tanteremből kiköltöztek az iskola udvarára és szebbnél szebb hóembereket építettek.
...
Klonka Bence a 2.d osztály tanulója. Nagyon szereti a dinostauruszokat, szívesen olvas róluk.Füzetet is vezet, melyben feljegyzi a dinoszauruszokról összegyűjtött információkat, illusztrációkat ...
A téli szünidő hivatalosan dec. 24-én kezdődik. Tehát az utolsó tanítási nap dec. 21-én pénteken lesz.
A délelőtti váltásnak 7:30-8:50, míg a délutáni váltásnak 9:00-10:20-ig lesz tanítás.
A d...