U prelepom ambijentu subotičke Gradske kuće, naši mladi matematičari su 24. marta dobili svoja zaslužena priznanja. Arsenije Gadžić dobio je diplomu za osvojeno prvo mesto ( 4.a - učiteljica Elvira Božić) i Boldižar Nađ dobio je pohvalu (4.c - učiteljica Renata Tilinko)

