Na 46. državnom takmičenju iz fizike, u Beogradu, naša škola je imala dva predstavnika - Simeona Kojića iz 8.a i Janu Knežević iz 6.b. Na ovom prestižnom takmičenju majšanci su stekli dragocena iskustva i nova poznanstva, pa čestitamo i njima i njihovoj nastavnici, mentorki, Branki Vujević.
Škola je ponosna na vas!

