Skip to main content

87 Majšanski Road, Subotica   •   +381 24 576 700   •   osmajsanskiput_su@mts.rs

Minőségi oktatás

Iskolánk csatlakozott az Európai Unió és az Európa Tanács által társfinanszírozott nagyprojekthez, amelynek keretében a következő három évben különféle tevékenységeket szervezünk a minőségi oktatás előmozdítása érdekében. A Majsai Úti Általános Iskolában  szintjén projekt munkacsoportot hoztunk létre. Az első képzésre január 30-án, csütörtökön került sor, amikor is munkacsoportunk tagjai a mentor iskola képviselőivel, a sajkásgyörgyei Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola tanáraival találkoztak. A Demokratikus kultúra ösztönzése elnevezésű projekt értékes és mindenekelőtt pozitív tapasztalatainak megosztásával, amely projektben részt vettek a sajkásgyörgyei kollégák, fontos ötleteket és útmutatást nyújtottak iskolánknak, hogy ne csak az oktatásban, hanem a helyi közösségben is hozzájárulhassunk a demokratikus kultúra fejlesztéséhez.
A Majsai Úti Általános Iskola 12 tagú projektcsoportja három kompetenciát választott ki, amelyeket fejleszteni fognak az elkövetkező időszakban: nyitottság a kulturális sokszínűségre, a különböző világnézetekre és gyakorlatra; nyelvi, kommunikációs és többnyelvűségi készség; konfliktuskezelési készség.

Poslednje Novosti

Itt vagyunk

87 Majšanski Road
24000 Subotica
Serbia

Projekat podržali

Megvalósult a Bethlen Gábor Alap támogatásával