Okružno prvenstvo u atletici za učenike osnovnih škola održano je na Gradskom stadionu 5. maja, a učestvovalo je 450 učenika u svim atletskim disciplinama. Majšanci se ponose prvim mestom Vukašina Stojakovića (6.a) u disciplini sprintersko trčanje na 60 m, kao i njegovim plasmanom na Međuokružno takmičenje i SOŠOV. Ognjen Orelj (8.b) je na visokom drugom mestu završio bacanje kugle, a sve pohvale zaslužuju i ostali učenici: Jovana Skenderović 8.b (skok u dalj), Luka Jablanov 8.b (skok u dalj), Luka Kopunov 8.b (300 m), Mladen Matković 8.a (300 m), Martin Alač 6.b (300 m), Jovan Rađenović 5.a (60 m). Učenike je vodila nastavnica Sonja Kopunović. Vukašinu želimo mnogo sreće na sledećem nivou takmičenja!



