Anđela Rudić Vranić najbolja u društvu Engleza

Anđela Rudić Vranić, učenica 8.a odeljenja, osvojila je prvo mesto, dok je Andrea Buljovčić iz 8.d bila drugoplasirana na Opštinskom takmičenju iz engleskog kao prvog stranog jezika.

U kategoriji učenika sedmih razreda uspešne su bile još Petra Dimitrov, koja je zauzela drugo mesto, i Sara Dimitrov, koja je bila treća. Zapaženo poznavanje engleskog jezika pokazale su i ostale takmičarke iz naše škole, Petra Palfi iz 8.d, te Ana Vaš iz 7.d odeljenja.

Za Opštinsko takmičenje, čiji je domaćin 4. februara bila Osnovna škola "Sveti Sava", učenike su pripremile nastavnice-mentorke Adriana Stojanović Vujević i Žofia Santo.

Plasman u viši rang takmičenja, koji će biti održan na istom mestu, 10. marta, pored pobednice Anđele ostvarile su Andrea Buljovčić, Petra i Sara Dimitrov.