Biramo učionicu godine

Organizujemo izbor za najlepše uređenu učionicu u školi. Cilj takmičenja je da naši đaci uče, rade, stvaraju i odrastaju u prijatnom, estetski uređenom i podsticajnom ambijentu.

Zadatak učenika je da urede svoju učionicu tako što će je učiniti jedinstvenom, inspirativnom i praktičnom, jednom rečju - najboljom.

Svaku učionicu ocenjivaće tročlani žiri na osnovu tri kriterijuma: 1. kreativnost i originalnost; 2. realizacija i zahtevnost; 3. kvantitet dekorativnog materijala i 4. nova rešenja za svaki krug ocenjivanja.

Učionice će biti ocenjivane 29. oktobra, 17. decembra i 12. marta iduće godine.

Žiri će odvojeno ocenjivati učionice nižih i viših razreda.

Rezultati će biti objavljeni 21. marta, pa ćemo nako Učionicu godine proglasiti na svečanosti povodom Dana škole.