Hajd' u školu!

U sredu, 15. januara, počinje drugo polugodište. "Majšanci" u januaru ne menjaju smenu, dakle, u pola osam nastava počinje za parne razrede, dok su u popodnevnoj smeni i dalje učenici prvih, trećih, petih i sedmih razreda.

Podsećamo, 27. januara, tradicionalno će biti obeležena školska slava, pa će taj ponedeljak proteći radno, ali bez nastave. U februaru je Sretenje, tako da u ponedeljak, 17. februara, škola neće raditi jer je državni praznik.

Prema Školskom kalendaru, prolećni raspust je od 10. do 21. aprila, a pošto Prvi maj "pada" u petak, neće se raditi ni 1. maja.

Maturanti će nastavu imati do 2. juna, a dve nedelje kasnije, 16. juna, školska godina se završava i za sve ostale učenike.

Probna matura je zakazana za petak, 27. i subotu, 28. april, a mala matura sledi 17, 18. i 19. juna.