Leto u školi

Lepo je na planini i u plavom moru, u obližnjem bazenu ili na nekom sportskom terenu... Ipak, leto u školi ima posebnu čar!

U to su se uverili naši "majšanci", koji u društvu učitelja, nastavnika i prijatelja Škole, vreli avgust proveli u debeloj hladovini svečanog hola.

Devojčice i dečaci skupa su tkali, pleli, nizali perlice, mesili testo, pekli medenjake, pravili pinjate, pustovali, igrali viteške i igre bez granice, neretko čak i zapevali... I sve to u dobrom društvu i ukusnim obrocima koje je s mnogo ljubavi i pažnje pripremao Mikloš Čeke, školski kuvar.

Letnji edukativni kamp, koji je zahvaljujući sredstvima Pokrajinskog sekretarijata za obrazovanje bio potpuno besplatan za sve učesnike, počeo je 8. avgusta i trajao je pet radnih dana.

- Atmosfera u kampu je bila odlična i potrudićemo se da letnji susreti u školi postanu tradicija - zadovoljno je istakla Beata Bognar, direktorica OŠ "Majšanski put".