Majski susret izviđača

Odred izviđača "Neuništivi", među kojima su bili i đaci naše škole, učestvovali su na 42. Majskom skautskom susretu. Subotički odred imao je dve ekipe u kategoriji poletaraca i pčelica, u kome su bila deca od 7 do 11 godina. U konkurenciji 15 ekipa, naši "Tigrovi" su ostvarili zapažen rezultat i zauzeli drugo mesto.

Zahvaljujući organizatorima, šabačkom Odredu izviđača „Vera Blagojević“, "Majšanci" su imali priliku da se druže i takmiče sa vršnjacima iz Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine, te da uživaju u izviđačkim košuljama i igrama, da osete draž spavanja u šatoru...

Predstavnici OŠ "Majšanski put" bili su: Dajana Krizmanić, Jovana Krspogačin, Nemanja Kolar, Boris Lačak, Alen Erdeg, Đorđe Prodanović, Damjan Mijić i Aleksa Jojević.