Mi imamo talenat!

Treći put zaredom priredili smo takmičenje „Majsai’s got talent” za sve naše đake koji imaju šta da pokažu i to umeju. U okviru jedinstvene smotre talenata, na sceni se predstavilo 40 učenika od prvog do osmog razreda, koji su se nadmetali u pet kategorija – sport, pevanje, ples, književnost i mešovito.
Nastup „majšanaca” pratilo je stručno oko žirija, u čijem sastavu su bili glumac Bela Kalo, zatim Adam Tohati, vaterpolo-trener, Lejla Avdić, bivša učenica naše škole, Ramona Roža, učiteljica, i Bojan Čutura, pedagog. Oni su u svim kategorijama proglasili pobednika, dok su pohvalnice dobili svi učesnici.
Ceo projekat, realizovan na čelu sa Žofijom Santo, nastavnicom engleskog jezika, podržala je Vlada Republike Mađarske preko Fondacije „Bethlen Gabor” iz Budimpešte.
Podsećamo, Osnovna škola „Majšanski put” i zvanično je jedan od evropskih punktova za rad sa nadarenom decom.