Rutinskom igrom do - Okružnog

Muški tim naše škole osvojio je prvo mesto u završnici Gradskog takmičenja u futsalu, koje je na terenima OŠ "Sonja Marinković", u ponedeljak, 27. marta, okupilo četiri najbolje subotičke ekipe. "Majšanci" su najpre savladali domaćine ubedljivim rezultatom 4:1, da bi u nastavku bili bolji od protivnika iz "Kizura" sa 5:2. Zahvaljujući ovom uspehu, Majšanska škola ide u viši rang takmičenja, na Okružno, koje je zakazano za 3. april.

Prema rečima Sonje Kopunović, nastavnice fizičkog vaspitanja, za "majšance" je ovo bila rutinska pobeda, te da su momci bili vidno nadmoćniji. Posebno je raspoložen bio golman Veljko Borojević.

Boje Majšanske škole branila je standardna ekipa u sastavu: Strahinja Odović, Vukašin Nikolić, Veljko Borojević, Ognjen Starčević, Aleksandar Nedeljković, Dario Jankulašević, Vidak Gabrić, Viktor Horvat Dražen Petrović i Marko Rudinski.