Sportski dan u znaku skokova

Prva novembarska semica protekla je u našoj školi u znaku Sportske nedelje i skokova - uvis i udalj. Donosimo rezultate sa poligona.

Peti razredi - skok udalj - devojčice: 1. Emina Marki 5.b, 2. Teodora Bošnjak 5.c, 3. Iris Ferković; dečaci: 1. Aleksandar Nedeljković 5.a, 2. Strahinja Odović 5.b, 3. Bence Tot Kiš.

Šesti razredi - skok udalj - devojčice: 1. Melinda Mačković 6.a, 2. Tifani Špoljarić 6.b, 3. Petra Basarić 6.d; dečaci: Nikola File 6.b, 2. Milan Deli 6.a, 3. Renato Kiš 6.d.

Sedmi razredi - skok uvis - devojčice: 1. Nina Ivankov 7.a, 2. Oršolja Heveši 7.c, 3. Vanja Rastovac 7.b; dečaci: Dominik Bošnjak 7.d, 2. Mark Torma 7.c, 3. Adrian Nađ Torma.

Osmi razredi - skok uvis - devojčice: 1. Lana Ćevap 8.b, Bojana Fleišman 8.a, Ana Pinter 8.c; dečaci: 1. Erik Vizin 8.c, dok su drugo mesto delili Uroš Lazić iz 8.a i Sabolč Sabo iz 8.d.

Učenike su pripremile i Sportski dan organizovale Klara Popić i Sonja Kopunović, nastavnice fizičkog.