Zdravo, osmaci!

U sredu, 7. juna, svečano smo se oprostili od još jedne, izuzetne generacije osmaka, koje ćemo pamtiti po vedrom duhu i sjajnim sportskim rezultatima. Za sve njih i njihove roditelje, prigodan program pripremili su mlađi učenici, koji su se od svojih drugara oprostili pesmom, igrom i dirljivim govorima.

Direktorica majšanske škole, Beata Bognar, takođe je pozdravila male maturante, poželevši im sve najbolje u daljem školovanju i životu.

Podsetimo, za đake generacije izabrani su Strahinja Odović iz 8.b i Reka Korponai iz 8.c, dok je za najboljeg sportistu proglašen svestrani Aleksandar Nedeljković iz 8.a

Vukove diplome dobili su: Emina Marki, Vedrana Milić, Aleksandra Stanojević (svi iz 8.b), Arbad Sabo, Bence Tot Kiš, Reka Šiplika (svi iz 8.c), te Kristina Džemastagić i David Ziđarev iz 8.d.

Diplome „Dositej Obradović“ dobili su: Oliver Terenji, Aleksandar Nedeljković, Veljko Borojević, Tamara Horvat, Tanja Marki, Iris Ferković i Anđela Puškaš, svi iz 8.a, za fizičko i zdravstveno vaspitanje, zatim iz 8.b Strahinja Odović, Emina Marki, Milena Gabrić i Lazar Nađ za fizičko i zdravstveno vaspitanje, Vedrana Milić i Aleksandar Stanojević za građansko vaspitanje; iz 8.c Reka Korponai za muzičku i likovnu kulturu, Arpad i Hunor Sabo za tehniku i tehnologiju, Bence Tot Kiš iz engleskog jezika i Reka Šiplika za biologiju; iz 8.d David Ziđarev za geografiju, Kristina Džemastagić iz engleskog jezika i likovne kulture, te Zoltan Bičkei za likovnu kulturu.

Interne diplome dobili su – 8.a: Oliver Terenji (fizika), Aleksandar Nedeljković (engleski jezik), Veljko Borojević (istorija), Nevena Martin Durutović (fizičko vaspitanje i istorija), Aldina Mehmedović (fizičko vaspitanje i engleski jezik), Vukašin Vojvodić (fizičko vaspitanje, engleski jezik, biologija, hemija i matematika) i Vukašin Nikolić (fizičko vaspitanje); – iz 8.b: Strahinja Odović (istorija, biologija, fizika, hemija i matematika), Jovana Krspogačin (fizičko vaspitanje), Emina Marki (fizičko vaspitanje, fizika i matematika), Petra Stojanović (fizičko vaspitanje), Ramona Sadiković (istorija, biologija, matematika, hemija i engleski jezik), Vedrana Milić (istorija, biologija, fizika, matematika), Aleksandra Stanojević (istorija, biologija, matematika), Vuk Džamić (istorija i engleski jezik), Slobodan Čupić i Sebastijan Čepe iz engleskog jezika, odnosno iz likovne kulture Olja Kljakić, Sara Savić i Mia Matković; – iz 8.c: Reka Korponai (engleski jezik), Arpad Sabo (fizičko vaspitanje, biologija, istorija), Hunor Sabo (tehnika i tehnologija), Bence Tot Kiš (fizičko vaspitanje, mađarski jezik, biologija, istorija, hemija), Reka Šiplika (mađarski i engleski jezik i fizičko vaspitanje), Teodora Bošnjak (fizičko vaspitanje, mađarski jezik i biologija), Aleksandra Gajdoč (engleski jezik), Botond i Hunor Perna (veronauka i istorija), Lavinia Feldeždi (fizičko vaspitanje), Henrieta Revid i Emina Škrbin iz srpskog kao nematernjeg jezika; – iz 8.d: David Ziđar (engleski, biologija, matematika, hemija i nemački jezik), Karolina Orsag (geografija, istorija, likovna kultura, tehnika i tehnologija), Boglarka Roža (likovna kultura, tehnika i tehnologija), Zoltan Bičkei (fizičko vaspitanje), Kristina Džemastagić (tehnika i tehnologija), Milica Peranović (fizičko vaspitanje, likovna kultura), Leon Požar (fizičko vaspitanje i likovna kultura), Sabina Fodor (fizičko vaspitanje, srpski kao nematernji jezik, mađarski jezik i biologija), Mark Ziči (fizičko vaspitanje) i Livia Buš (likovna kultura).