Zlatna medalja za Kiru Rafai

Zapažen nastup na Okružnom prvenstvu u atletici, 28. oktobra, na subotičkom Stadionu imali su i učenici naše škole. Kira Rafai (6.d) je osvojila prvo mesto u skoku udalj i plasirala se na SOŠOV naredne godine, kao i na Međuokružno prvenstvo.

Srebrnim medaljama okitili su se Maja Fekete, 8.b (kugla), Tamara Horvat, 7.a (300m) i Nikola File, 8.b (100m), dok je Teodora Bošnjak, 7.c (skok uvis ) bila trećeplasirana.

Ostali učenici su postigli sledeće rezultate: Lila Almaši, 5.c (60m) 5. mesto, Strahinja Odović, 7.b (300m) 4. mesto, Oliver Terenji, 7.a (skok udalj) 7. mesto, Veljko Borojević, 7.a (kugla) 9. mesto, Iris Ferković, 7.a (skok udalj) 9. mesto, i Aleksandar Nedeljković, 7.a (skok uvis) 6.mesto.

Atletičare naše škole predvodila je nastavnica Sonja Kopunović.